Szukaj w sklepie
 

O nas

Serdecznie

Witamy!

Nasza firma zajmuję sie dystrybucją i produkcją sprzętu do siłowni i klubów fitness. Posiadamy maszyny siłowe, ze stosem, urządzenia cardio, akcesoria oraz wiele innych . Maszyny charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, a ceny są niższe niż u konkurencji.

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę!

Trenuj dając z siebie wszystko! Wiemy, że oprócz silnej motywacji i ukierunkowania na cel, niezbędne są także odpowiednie przyrządy do ćwiczeń, gwarantujące stabilny trening, a także wspomagające efekty Twoich wysiłków. W naszym sklepie znajdziesz sprzęt do ćwiczeń nakierowany m.in. na wzmocnienie nóg, wyrzeźbienie mięśni brzucha, klatki czy pleców. Posiadamy maszyny siłowe, urządzenia cardio, akcesoria i wiele innych. Chcesz z nami współpracować? Czekamy na kontakt!

Nasz sklep internetowy stanowi odpowiedź na bieżące trendy oraz potrzeby społeczeństwa. Dzięki nam możliwe jest tworzenie miejsc skupiających wokół siebie ludzi nastawionych na sukces. Ludzi, którzy chcą żyć zdrowo, modelować swoje ciało i rozwijać swoją pasję do sportów siłowych, kulturystyki oraz fitnessu. Gwarantujemy profesjonalne i kompleksowe wyposażenie siłowni oraz klubów fitness bazujące na rozwiązaniach i urządzeniach najnowszej generacji. Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji, służąc nie tylko eksperckim doradztwem, ale również gwarantując obsługę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy świadomi, że każda siłownia skupia ludzi ukierunkowanych na różnorodne cele. Część osób chce wyłącznie zrzucić zbędne kilogramy, inni natomiast wzmacniają swoją wytrzymałość bądź wykonują wyczerpujące treningi przygotowujące do profesjonalnych zawodów. Każda z tych osób powinna mieć na siłowni dostęp do rozwiązań, które umożliwiają bezpieczną realizację celów treningowych. W związku z tym nasza firma produkująca sprzęt do siłowni w swojej ofercie postawiła na kompleksowość i wszechstronność. Posiadamy sprzęt do ćwiczeń umożliwiający rozwijanie wszystkich partii mięśni i właściwe kształtowanie sylwetki. Zainteresowane podmioty oraz osoby analizując szczegółowo naszą ofertę znajdą w niej takie produkty jak stacje treningowe, atlasy, zestawy obciążeń, gryfy, wyciągi, sprzęt do ćwiczeń fitness oraz urządzenia kardio. Występujemy w roli producenta, dlatego wszystkim naszym Klientom możemy zagwarantować profesjonalny sprzęt na siłownię najwyższej jakości, który cechuje się nienaganną precyzją wykonania. Jest on nie tylko bezpieczny dla użytkowników, ale również zapewnia im właściwy komfort podczas wykonania ćwiczeń.

To wyposażenie, które jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania każdej siłowni. Jesteśmy przekonani, że jego zakup będzie dla Was inwestycją, która przyniesie wymierne korzyści. Zapraszamy do współpracy.

SIŁOWNIE POWSTAŁE NA NASZYM SPRZĘCIE

Glasgow Extreme Gym 

16 Dornoch street  G40 2QT  Glasgow

Motherwell Extreme Gym 

Unit1 544 Windmillhill Street
ML1 2UF Motherwell

Scroll Up